Hakkımızda

Mikidoo LogoMikidoo.com ailesi olarak, MKC SANAL MAĞAZACILIK TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından, 2012 yılının soğuk bir Kasım ayında, anne ve çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kaliteli ve belki de hepsinden önemlisi, sağlıklı ürünler sunma ve e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme hevesiyle kurulmuş, sımsıcak, taptaze bir online alışveriş sitesiyiz. Dünün asi gençleri, bugünün cool(!!) anne ve babaları olan sizlerin karşısına farklı, yaratıcı fikirlerle çıkmayı kendimize ilke edindik. Bu anlamda tasarladığımız tüm ürünlerde ÖZGÜN, AKILDA KALICI gibi bebek ürünlerinde çok da önemsenmeyen sıfatları BİZ ÇOK ÖNEMSİYORUZ !!!

İşte bu düşünceyle yola çıkan Mikidoo, her baktığınızda yüzünüzü gülümseten, her bakıldığında gülümsenen sıradışı tasarımlarla içinde bulunduğu sektöre yeni bir deneyim, taze bir soluk getirme amacında. 1. Sınıf kumaşlarla, ince, titiz işçiliği ve son teknoloji baskı, nakış, dikiş kalitesini bir araya getirmeyi kendine görev edinen Mikidoo, yaratmak istediği tüm ürünlerde bu ilkelerden asla taviz vermemekle gurur duyar !!

Seçkin ürün yelpazesi ve güçlü stokları ile Mikidoo ailesi olarak sizlere daha önce tatmadığınız bir alışveriş keyfi sunmayı hedeflemekteyiz. Güvenli ve hızlı bir alışveriş sitesi yaratmak için tüm gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

 

Sadece sizin değil, geleceğin anne ve babalarının da hayatlarına
renk ve eğlence katmaya devam edeceğiz...

Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır - MKC Sanal MağazacılıkMikidoo designer and developer CinFikir Web