Gizlilik Bildirimi

İşbu Gizlilik Bildirimi’nde kullanılan “ Kişisel Bilgiler” terimi sizi tanımlayabilecek isminiz, doğum tarihiniz, e- posta adresiniz veya posta adresiniz dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kredi kartı bilgileriniz, kimlik bilgileriniz gibi bilgileri ifade etmektedir.

MKC SANAL MAZAĞACILIK TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak biz, ( aşağıda kısaca “MKC” olarak anılacaktır. ) işbu gizlilik politikası ile tüm kullanıcılarımızı haklarında www.mikidoo.com adlı internet sitesinden toplanan Kişisel Bilgilerin kullanımı ve ifşası hakkında bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz. MKC olarak biz, kullanıcılarımızın gizliliğine değer vermekte olup, bizimle paylaşılan kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgilerin güvenliğini ile ilgili kullanıcılarımızın kaygılarını saygıyla karşılamaktayız. Bu nedenle “Gizlilik Bildirimi” gizliliğinizi korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamanız için tasarlamış olup, üyelerin onayı olmadan kişisel bilgilerini kullanmayacak ve kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uymayı taahhüt etmektedir.

MKC olarak siteyi kullanmadan veya bize kişisel bilgilerinizi iletmeden önce kullanıcıların mevcut “Gizlilik Bildirimi” ni okumasını rica ediyoruz. Bu bildirim herhangi bir sebepten dolayı önceden uyarılmaksızın değiştirebilir veya yenilenebilir. Ancak bu durumda Gizlilik Bildirimi’nin söz konusu değişiklikleri yansıtan güncellenmiş halinin yükleneceğini belirtmek isteriz.

MKC, üyeleri ve kullanıcıları tarafından sistemlerine sunulan her türlü kişisel bilgiyi aksine bir hüküm bulunmadığı takdirde 3.Şahıs ve Kurumlara açıklamamayı ve paylaşmamayı taahhüt etmiştir. MKC, işbu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini www.mikidoo.com’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır. MKC, Yasal mercilerden gelen talepler doğrultusunda ve satış sözleşmesinin gereklerinin yerine getirilebilmesi amacı ile talep edilen bilgileri açıklamakla yükümlüdür.

Web sitemizi kullandığınız andan itibaren sizden toplanan tüm bilgileri bizim belirttiğimiz şekilde ve nedenlerle, bu gizlilik politikasında anlatıldığı gibi, kullanmamızı kabul etmiş olursunuz. Üyeler tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle MKC’nin bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü üyelere aittir.

MKC toplanan, işlenen ve aktarılan tüm kişisel bilgileri korumak için teknolojik ve kurumsal önlemleri alır ve bu önlemler teknolojik gelişmeye göre sürekli güncellenir ve uyarlanır.

Copyright 2013 © Tüm Hakları Saklıdır - MKC Sanal MağazacılıkMikidoo designer and developer CinFikir Web